|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал виготовлення | алюминий, Нейлон |
|---|---|
| Вага [g] | 3000 г |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 110 |
| Енергія вильоту кульки (J) | 1,2 Дж |
| Вид вогню | одиночний, автоматичний |
| Версія gearbox | v.2 |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Конектор | Tamiya Mini |
| Тип підшипників | Сталеві втулки |
| Діаметр підшипників [mm] | 7 мм |
| Тип магазину | механічний |
| Місткість магазину кульок | 130 шаров |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 220 мм |
| Діаметр внутрішнього стволика [mm] | 6,03 мм |
| Система швидкої заміни пружини | Так |
| Рекомендовані кульки | .23g, .25g |
| Серійний номер | Так |
CM.041SD6 HIGH-SPEED [CYMA] (для страйкболу)
Під замовлення
Артикул: FB4032